Centrum pro rodinu
Vizovice

777 809 434
cprvizovice@ado.cz

Zahradní slavnost 2016

Třetí květnovou neděli, právě na Den rodiny,  se v Ostratě konal již 6.  ročník Zahradní slavnosti, aneb oslavy dne maminek a celé rodiny. Touto akcí jsme se připojili k oslavám Národního týdne pro rodinu, který tímto dnem vrcholí.

Slavnosti se zúčastnilo více než 250 dětí, pro které byly připraveny nejrůznější  úkoly - zdolávaly lanovou dráhu, vyzkoušely si střelbu z luku i obřího praku, ale také ukázaly svou zručnost ve velké tvořivé dílně, kde si mohly vyrobit dárek (třeba pro svou maminku). Nezahálel ani skákací hrad, trampolína, butonkovač ani barvy k malování na obličej.

Živo bylo i na pódiu. Předvedly se zde jak nejrůznější taneční soubory a prošli jsme všechno - od standardních tanců DS Starlight, přes Kašavské mažoretky a moderní tanec v podání TS Bailadora ze Zádveřic a Oriana Dance -  až po folklorní soubor Leluja z Luhačovického zálesí, tak žongléři Juegos Tigris z Fryštáku, kteří nás potěšili i žonglérskou pohádkou. O občerstvení se opět skvěle postaralo SDH Ostrata. Děkujeme všem - obci Ostrata za úžasnou vstřícnost, všem spolupracovníkům, účinkujícím, sponzorům, Zlínskému Kraji za štědrou finanční podporu a v první řadě všem účastníkům akce za jejich účast a odvahu vydat se na tuto akci, i když ještě den před uskutečněním se počasí nezdálo příliš jednoznačné.

Za parádní fotodokumentaci děkujeme portálu hornipodrevnicko.cz

FOTOGALERIE ZAHRADNÍ SLAVNOST

zs

 

Kontakt

Centrum pro rodinu Vizovice

Pracovnice centra: Hana Puype, Hana Radoňová

Adresa: CPR Vizovice o.s., Palackého nám. 365, 763 12  Vizovice

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pobočka Štípa

Adresa: CPR Vizovice o. s., pobočka Štípa,  Mariánské nám. 57, 763 14  Zlín 12  

 

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Jsme na facebooku

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprvizovice@ado.cz